Riigikogus asutati Setomaa ja Kodanikuühiskonna toetusrühmad

 

DSC_0122 Eile 11. aprillil (taas)asutasime Riigkogu Setomaa toetusrühma. Toetusrühmaga liitusid Riigikogu liikmed: Juku-Kalle Raid, Ülo Tulik, Kalvi Kõva, Tarmo Tamm, Peeter Laurson, Meelis Mälberg, Inara Luigas, Priit Sibul. Urve Palo ja Toomas Tõniste. Toetusrühma aseesimees on Urve Palo ja esimees mina.

Loodan juba lähiajal kohtuda ka Setomaa esindajatega, et arutada läbi eesseisvad ja pakilised küsimused. Setomaa jaoks oli ka täna oluline päev, sest regionaalminister Kiisler allkirjastas ja kinnitas Setomaa arengu programmi nõukogu koosseisu.

Teine minu jaoks olulise toetusrühma moodustamine toimus Riigikogus täna. Nimelt sai taasasutatud kodanikuühiskonna toetusrühm, sellegi eestvedajaks valiti mind.  Loodan, et meil õnnestub omalt poolt kaasa aidata kodanikuühiskonna arengule. Senini olen selles valdkonnas osalenud konkreetsete MTÜ-de tegevustes ja seda korteriühistu juhtimisest kuni külaliikumise ‘(MTÜ Kappermäe Selts) kuni haridusseltsideni välja  (Rosma Haridusselts, Jakob Hurda nimeline Põlvamaa Rahvahariduse Selts ning vastloodud Maarjamaa Haridusselts).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.