Tuge vajavad lapsed, mitte samasoolised

Mõni aeg tagasi tuli koalitsioonipartner välja ideega lastetoetusi tõsta. Ja teha seda nõnda, et paljulapselised ja toetust enim vajavad oleksid eelistatud. Seda algatust tuleb igal juhul toetada. Kahjuks ei ole see idee veel liiga konkreetseks plaaniks saanud. Nüüd on kerkinud juba uus plaan. Ideid lendab nagu Vändrast saelaudu.

Justiitsministeerium on töötanud välja kontseptsiooni kooseluseaduse  registreerimiseks. Rumala järjekindlusega on seda asja seal juba aasta aega aetud. Miks on see nii põletav probleem jääb mõistetamatuks. Ka tänane seadusandlus võimaldab inimestel erinevaid probleeme lahendada, olgu selleks siis vara soetamine või pärandamine ja kinkimine.

IRL on varasemalt öelnud, et toetame olemasoleva olukorra säilitamist. Ja kui kedagi üldse on vaja toetada, siis on need lapsed. Perekond on lapse jaoks kindlus. Lapsel on terviklikuks arenguks ja õnnelikuks inimeseks kasvamisel tarvis nii ema kui isa, kelle rollid on erinevad ning vastastikku tasakaalustavad. Oluline on vanemaid toetada, et nad saaksid oma rolli täita. Selleks peavad olema allutatud ka kõik poliitikad. Terve ja tugev perekond on arenguvõimelise ühiskonna alus.

Mina isiklikult ei näe mitte mingit vajadust samasooliste kooselude registreerimiseks. Kodus tehku igaüks, mida tahab. Aga ma ei näe põhjust ühiskondliku senist korraldust ümber vaadata. See ei ole küsimus kellegi õigustest. See on küsimus, mis puudutab väärtushinnanguid ning tõekspidamisi. Mina toetan perekonda, kus on ema, isa ning lapsed. Abielu institutsioon peab jääma väärikaks ning pühaks.

3 kommentaari “Tuge vajavad lapsed, mitte samasoolised

  1. Kohtuvalat küüniline ja sisutühi jutt eesmärgiga koguda ainult hääli…ja Teie abilelu jutt on lihtsalt piinlik, mis väärikus sel enam on kui mehed käivad salaja bordellides??? Faktid ja reaalsus ei lähe kokku Teie ülla mõttemaailmaga. Reaalsus on see, et ka täna elavad meie seas samasoolise dpaarid kes kasvatavad lapsi, mis vale kujutlema taha te poete???

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.